Eğitime Tam Destek

HAKKIMIZDA

‘Üniversite Öğrencilerine Eğitime Destek’ sloganıyla harekete başlayan ve üniversitelerde katılımı tamamen ücretsiz eğitimler veren ilk ve tek firmadır.

Öğrencilerin sınavlara duygusal ve zihinsel hazırlık, yetişkinlerin özel ve iş yaşamlarına uyum/hazırlık süreçlerinde yanlarında olan JokerUni; kurumsal eğitimler, grup eğitimleri ve bireysel danışmanlık hizmetleri vermektedir. Aynı zamanda kültürel alanda kitap yayınlamakta sosyal içerikli tv programlarında yapımcılık yapmakta ek olarak da kurumsal eğitim ve belgelendirme hizmetleri sunmaktadır. Tüm Türkiye’de “Önce insan memnuniyeti” diyerek yola çıkan insan odaklı firmamız, kuruluşundan bu yana kaliteden ödün vermeden büyüyerek yoluna devam eden lider bir kuruluştur. Bu gelişmesini vizyonuna, misyonuna ve temel değerlerine borçludur.

Kurumumuz Türkiye’de üniversitelerin çözüm ortağı olma hedefimiz gün geçtikçe daha büyük adımlara ve projelere yelken açmaktadır. Üniversitelerde eğitim kalitesini arttırma, eğitime destek amacıyla günümüz yükseköğretim kurumlarındaki öğrencilerimizin iş hayatına hazırlama amacıyla, tüm Türkiye’ye de hizmet vermekteyiz.

Ücretsiz E-kitap projemize destek veren kurum ve kuruluşlar:

  • Bugünün Gençleri Yarının Liderler
  • Uniacademy
  • JokerUni

 

7Milyon

Katılımcı

3565

Ücretsiz Seminer

20Yıl

Aralıksız Eğitim